تبلیغات
باشگاه فرهنگی و ورزشی شهید محمود محمودجانلو گلوگاه - مطالب هفته دوم آذر 1394
 
باشگاه فرهنگی و ورزشی شهید محمود محمودجانلو گلوگاه
از سوی هیپت مدیره باشگاه فرهنگنی ورزشی شهید محمود گلوگاه جلسه هم اندیشی

با اولیا ءبازیکنان نوجوان و نونهال برای اوقات فراقت بازیکنان برگزار شد .

در این جلسه مدیر عامل ورءیس هیءت مدیره باشگاه مطالبی را جهت پر کردن اوقات فراقت

بازیکنان باشگاه مطرح کردن .که با نظرات تکمیلی اولیاء همراه بود .

 نوع مطلب :
برچسب ها :

هفته بیستم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۵ روز جمعه پیگیری شد که در مهمترین دیدار این هفته تیم های دبیری تبریز و تاسیسات دریایی به مصاف هم رفتند.شمسایی که بواسطه حضور در دبیری و کسب قهرمانی با این تیم رابطه خوبی با خانواده دبیری دارد در حالی در تبریز تیمش را روانه میدان کرد که خودش به دلیل مصدومیت به میدان نرفت تا در کنار خانواده دبیری این بازی را نظاره کند.در این جدال پر افت و خیز تاسیسات دوبار از میزبان سرسخت خود پیش افتاد اما در نهایت شاگردان اصغری مقدم برتری را به خانه دبیری آورده و در ادامه روند شکست ناپذیری خود موفق به غلبه بر تاسیسات دریایی شدند تا با یک امتیاز بیشتر از این تیم بالاخره بالاتر از تاسیسات دریایی قرار بگیرند.

در دومین دیدار این هفته از ساعت ۱۵/۳۰ تیم های آذرخش بندعباس و مس سونگون مقابل هم قرار گرفتند.بندری ها که با مشکلات عدیده مالی به عشق هواداران پای به میدان گذاشته بودند تصور می شد روز دشواری را مقابل مس داشته و شکست بدی را متحمل شوند اما هر چند مسی ها دوبار از میزبان خود پیش افتادند اما بازی غیرتمندانه شاگردان روزپیکر نتیجه ای عجیب را رقم زد و آذرخشی ها تیم پرمهره مس را با شکست بدرقه کردند.مس که این فرصت را داشت تا با توجه به شکست تاسیسات به صدر جدول برسد این جایگاه را به دیگر تیم تبریزی یعنی دبیری هدیه کرد و خودش همچنان پایین تر از تاسیسات ایستاد.

در دیگر بازی مهم هفته بیستم تیم های منصوری قرچک و گیتی پسند در اصفهان به مصاف هم رفتند.بازی رفت دو تیم که در قرچک با جنجال همراه بود با گل ثانیه پایانی منصوری با تساوی ۶بر۶ خاتمه یافت اما در بازی برگشت در اصفهان هم دو تیم نمایشی نسبتا برابر را ارائه دادند اما این تیم منصوری بود که در لحظات پایانی بر میزان سختکوش خود غلبه کرد.این بازی تا یک دقیقه پایانی با تساوی دو بردو دنبال می شد اما پاورپلی گیتی پسندی ها این فرصت را به منصوری داد تا دوبار دروازه خالی میزبان خودر ا باز کند.پس از آن تماشاگران اصفهان به داوری اعتراض کردند که منجر به توقف بازی شد و در نهایت با رفتن گروه داوری به رختکن این بازی ناتمام ماند تا کمیته انضباطی درباره آن تصمیم گیری کند.

در ساری تیم شهروند در بازی حساس پایین جدول مقابل فردوسی مشهد به یک پیروزی پرگل رسید تا پس از هفته ها طعم پیروزی را چشیده و با نعمتی به اولین برد خود دست پیدا کند.

در اهواز هم حفاری در مصاف با میثاق تهران تیم برتر میدان بود و حریف خود را با شکستی پرگل بدرقه کرد تا تیم حسن زاده در جمع مدعیان قرار بگیرد.

در کرج هم یاسین پیشرو جبران شکست بازی رفت مقابل مقاومت را کرد تا تیم غیاثی که چند هفته ای است شرایط مناسبی پیدا کرده با یک برد شیرین به قم بازگشته و یاسینی ها به امید جایگاه بهتر در جدول باشند.این نتیجه باعث شد تا مقاومتی ها پس از هفته ها طعم شکست را بچشند.

نوع مطلب :
برچسب ها :

سرمربی تیم فوتسال شهروندساری:بازیکنان تیم جسارت بازی کردن ازدست دادند


نعمتی و کادرفنی شهروند

سرمربی تیم لیگ برتری فوتسال شهروند ساری گفت : باخت های پی در پی و نتیجه ضعیف هشت هفته اخیر این تیم در رقابت های لیگ برتر فوتسال جسارت بازی را از بازیکنان این تیم گرفت.

مهدی نعمتی روز پنجشنبه در آستانه دیدار تیمش با فردوسی مشهد اظهار کرد : در شرایط فعلی روحیه بازیکنان ما با این باخت ها از بین رفته و ما در این وضعیت بیشتر از نتیجه به بازگرداندن روحیه به بدنه تیم نیاز داریم.
رضا نعمتی از مربیان بومی مازندران دو هفته قبل به دنبال کسب نتیجه ضعیف تیم شهروند ساری در رقابت های فوتسال باشگاه های ایران جانشین سید مهدی ابطحی در این تیم شد که در دو دیدار قبلی با سرمربیگری وی نیز تیم فوتسال شهروند متحمل دو شکست شد.
تیم شهروند ساری از ۱۹ بازی در رقابت های لیگ برتر فوتسال با ۱۵ امتیاز در رده آخر جدول قرار دارد .
سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری گفت : بازیکنان ما از لحاظ فنی و تاکتیکی مشکلی برای بازی با تیم های بالای جدول ندارند و ضعف روحی باعث شده تا ترس بر بچه ها غالب شود.
نعمتی افزود : وضعیت تیم ما با این نتایج به شدت نگران کننده است و احتمال سقوط ما در این شرایط به دسته پایین تر نیز وجود دارد.
وی اضافه کرد : اگر ما به دنبال ماندن درلیگ برتر رقابت های فوتسال باشگاههای ایران هستیم، باید بازیکنان ما بدون ترس و اضطراب در برابر حریف قرار گیرند و بتوانند با کسب نتیجه برد و سه امتیاز بازی به دوران آرمانی خود برگردند.
وی معتقد است : برگشت روحیه بازیکنان به تنهایی از عهده سرمربی و مسئولان تیم شاید ممکن نباشد و نیاز به حمایت تیم از سوی سایر دست اندرکاران فوتبال و مدیران ورزشی استانی داریم تا از این وضعیت خارج شویم.
نعمتی با اشاره به دیدار هفته بیستم تیم شهروند با فرش مشهد در ۱۳ آذرماه ( جمعه) در ساری گفت : تیم فرش مشهد نیز وضعیت بهتری از ما ندارد و برد ما در این دیدار می تواند تا حد زیادی روحیه از دست رفته بازیکنان را به ما برگرداند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
مراسم برترین‌های فو‌تبا‌ل آسیا برگزار شد که باز هم فو‌تبا‌ل ایران حضور کم رنگی در بخش جوایز دانست و این فوتسال بود که باعث شد در بخش برترین‌ها حضور داشته باشیم. به مانند اکثر دوره‌های گذشته این بار هم مردی جایزه برترین فوتسالیست آسیا را کسب کرد که پیش از این پنج بار این جایزه را از آن خود کرده بود.

وحید شمسایی برترین مرد فوتسال شد، اما این بار در ۴۰ سالگی و زمانی که خیلی‌ها نمی‌توانند در این سن بدوند و بازی کنند. تمام این اتفاقات در شرایطی رخ داد که شمسایی سرمربی، رهبر و بازیکن تاسیسات دریایی است. او که سال‌های سال تحت عنوان بازیکن جام‌های قهرمانی را یکی پس از دیگری درو کرد، این بار تاسیسات دریایی را هم صاحب جایزه‌ای جدید کرد؛ تاسیسات دریایی که تا دو سال قبل و بدون حضور شمسایی تیمی در میانه جدول ایران بود.

حضور شمسایی در میان بهترین‌های فو‌تبا‌ل آسیا را می‌توان به فال نیک گرفت؛ بازیکنی که با عملکردش و با آمادگی بدنی خود، سن و سال را زیر سوال برده است. شمسایی نشان داد که ۴۰ سالگی فقط یک عدد است و نمی‌تواند معیار مناسبی برای سنجش یک بازیکن باشد.

در مراسم روز گذشته (یکشنبه) برترین‌های آسیا، علی اصغر حسن زاده و امیر حسین صفری، بازیکن ایرانی الاصل عراق هم در بخش برترین بازیکن فوتسال نامزد شده بودند، اما شمسایی با سن و سال به مراتب بالاتر این جایزه را کسب کرد. با این اتفاق می‌توان امیدوار بود که بازیکنان ایرانی از شمسایی الگو بگیرند و هیچ گاه با رسیدن به یک عنوان از بازی کردن اشباع نشوند.

در نگاه دیگر این اتفاق می‌تواند برای فوتسال ایران از بابت این که یک بازیکن ۴۰ ساله در کنار تمام بازیکنان جوان ایرانی جایزه برترین را کسب کرده، باعث نگرانی شود. نگرانی این که شمسایی تا چند سال دیگر و برای دادن میدان بیشتر به جوان‌ترها از دنیای بازیگری کنار خواهد رفت. آیا آن وقت می‌توانیم باز هم جوایز انفرادی را کسب کنیم. فعلا به عملکرد شمسایی و درخشش او پس از سپری شدن دو دهه از زندگی این بازیکن دلخوش هستیم. سال‌ها قبل که محمدرضا حیدریان از فوتسال خداحافظی کرد هیچ کس نتوانست جای او را پر کند. این نگرانی برای شمسایی هم وجود دارد که آیا کسی می‌تواند جای شمسایی را پر کند؟

در حالی که یک روز از این اتفاق گذشته از داشتن چنین بازیکنی به خود می‌بالیم و لذت می‌بریم، اما فکر کردن درباره آینده فوتسال ایران و نبود شمسایی‌ها هم مساله‌ای است که نیازمند بر‌نامه‌ریزی از سوی مسئولان فدراسیون فو‌تبا‌ل است.

نوع مطلب :
برچسب ها :
وحید شمسایی درباره صحبت‌های سیدرضا افتخاری مبنی بر اینکه کمیته فوتسال باعث سرافرازی شمسایی و باشگاه تاسیسات شده است، اظهار کرد: آقای افتخاری می‌تواند نظر شخصی‌اش را بگوید ولی او برای من هیچ کاری نکرده است جز اینکه در بازی تاسیسات با ناگویای ژاپن در جام باشگاه‌های آسیا «خسوس کاندلاس» را به ایران آورد تا مرا تخریب کند.

وی با کنایه ادامه داد: باید از افتخاری تشکر کنم که با تخریب کردنم، باعث شد بهترین بازیکن فوتسال آسیا شوم! باید بگویم نه کمیته فوتسال بلکه اول خدا و سپس تیم تاسیسات و تک تک بازیکنان و اعضای کادر فنی باعث سرافرازی من بوده‌اند.

سرمربی – بازیکن تیم تاسیسات خاطرنشان کرد: افتخاری گفته است برای ما رقیبی درست کرده و این باعث شده ما پیشرفت کنیم. باید بگویم افتخاری نه رقیبی برای ما درست کرده و نه می‌تواند رقیبی برای ما بسازد. ما به جام باشگاه‌های آسیا رفتیم و قهرمان شدیم در حالی که ایران چند سال در این جام نتیجه نگرفته بود. من باید از دکتر منوچهری و مجموعه تاسیسات تشکر کنم.

شمسایی افزود: افتخاری چه کاری برای ما کرده است؟ افتخاری بیاید جلوی تیم‌هایی که وسط فصل بی خیال تیمداری می‌شوند و لیگ را ترک می‌کنند، بگیرد. رئیس کمیته فوتسال به جای این حرفها، مشکل حق پخش تلویزیونی فوتسال را حل کند. با اینکه من آقای افتخاری را خیلی دوست دارم ولی باید بگویم این حرفهایش درباره من و باشگاه تاسیسات، بچگانه است!

وی در ادامه درباره دیدار حساس این هفته تاسیسات دریایی با دبیری تبریز و اینکه آیا به این بازی خواهد رسید یا خیر، گفت: شرایطم اصلا خوب نیست و هر روز فیزیوتراپی می‌کنم. برای همین به بازی این هفته نمی‌رسم ولی درباره تیم دبیری باید بگویم که این تیم، سکوی پرتاب من بوده و برایم قابل احترام است. هم ما و هم تیم دبیری دنبال سه امتیاز مسابقه هستیم ولی بدون شک بدون حاشیه و تنش به زمین می‌رویم و مردانه مسابقه می‌دهیم.

نوع مطلب :
برچسب ها :
،سازمان لیگ فوتسال برنامه هفته نخست از لیگ دسته یک فوتسال کشور را اعلام کرد.

گروه اول
از ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۱۶ آذرماه
هیات ورزش روستایی کاشان – لبنیات ارژن شیراز در ورزشگاه هفت تیر کاشان
آتلیه طهران قم – بازرگانی ایده آل یزد در ورزشگاه بهزیستی قم
پاس قوامین تهران – پایاسازه تبریز در ورزشگاه دستگردی تهران
استقلال نوین ماهشهر – ایران جهان مشهد در ورزشگاه بعثت خوزستان
مبل کریمی البرز – سن ایچ ساوه در ورزشگاه انقلاب کرج
گروه دوم
از ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۱۶ آذرماه
چکاد آتیه جوان شهریار – کشاورز قزوین در ورزشگاه تختی شهریار
شاهد شیراز – زاگرس خوزستان در ورزشگاه ۲۲بهمن فارس
دانشگاه آزاد اسلامی تهران – پنت هاس مشهد در ورزشگاه پیامبر اعظم تهران
شهرداری ساوه – رسالت کرمان در ورزشگاه فجر ساوه
ستارگان جوان بندرعباس – شهرداری نکا در ورزشگاه فجر بندرعباس

نوع مطلب :
برچسب ها :


( کل صفحات : 2 )    1   2   
درباره وبلاگ


باشگاه شهید محمود شهرستان گلوگاه از توابع استان مازندران با هدف ارتقاء سلامت اجتماعی در بین آحاد مختلف جامعه با مجوز از وزارت ورزش و جوانان تاسیس گردید، كه اكنون در چند رشته ورزشی از قبیل فوتسال، والیبال و بسكتبال در منطقه در حال فعالیت می باشد.
مدیر وبلاگ : روابط عمومی باشگاه شهید محمود محمود جانلو
جستجو


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);