تبلیغات
باشگاه فرهنگی و ورزشی شهید محمود محمودجانلو گلوگاه - مطالب هفته اول آذر 1394
 
باشگاه فرهنگی و ورزشی شهید محمود محمودجانلو گلوگاه

برنامه و اسامی داوران هفته نوزدهم لیگ برتر:

یکشنبه ۸  آذر ساعت ۱۶

مس سونگون ورزقان – گیتی پسند اصفهان(سالن شهید پورشریفی تبریز)
داوران:پژمان رضایی- سید حسن موسوی- حسن کشاورز- ولی صفارها     ناظر داوری: عباس رنجی

____________________
منصوری قرچک – مقاومت البرز (سالن هفتم تیر قرچک)
داوران: حسین شاهمرادی- اصغر علی بیگی- مجید فراهانی- ولی امجدی     ناظر داوری: جواد فهیمی راد

____________________
یاسین پیشروی قم – حفاری خوزستان(سالن شهید حیدریان قم)
داوران: محمود نصیرلو- محمدعلی ترحمی- رضا رحیمی- علی حاتمی     ناظر داوری: علیرضا رجبی

____________________
فردوسی مشهد – آذرخش بندرعباس (سالن کارگران۲ مشهد)
داوران: امید مصداقی- رضا وثوقی- محمدرضا ذاکری- ایمان باستان     ناظر داوری: نعمت کریمی

____________________
میثاق تهران – دبیری تبریز (سالن شهرداری منطقه۱۱ تهران)
داوران: علیرضا عبدالغنی- قاسمعلی شهسوار- علی کشانی- محمد داودپور     ناظر داوری: عبدالواحد بیت سیاح

____________________
تاسیسات دریایی تهران – فرش آرا مشهد (سالن هندبال تهران)
داوران: محمد غفاری نژاد- فردین مبارکی- فباد فتح الهی- مصطفی کرد     ناظر داوری: علیرضا محمدپور

تیم شهروند ساری این هفته استراحت دارد.

نوع مطلب :
برچسب ها :

سیدمهدی ابطحی در خصوص جدایی‌اش از تیم فوتسال شهروند ساری اظهار داشت: من یک فصل در تیم شهروند ساری حضور داشتم و قرار نبود که برای سال دوم با این تیم همکاری کنم اما پیش از شروع فصل نجاریان به من قول داد که شرایط متفاوت خواهد بود. در حالی که این اتفاق رخ نداد. من وضعیت مالی هواداران و شرایط تیم را می‌دانستم و به همین دلیل مصمم بودم که در ساری نمانم اما نجاریان اجازه نداد.

وی ادامه داد: هیچ کدام از خواسته‌هایی که من داشتم برآورده نشد. کادر فنی تنها جایی بود که من با آن مشکل نداشتم. افرادی که در باشگاه فعالیت می‌کنند شاید در ظاهر به یکسری از مسائل اعتقاد داشته باشند اما آنها را عملی نمی‌کنند. من تنها باید همه کار در تیم می‌کردم. با تمام این اوصاف قرارداد بازیکنان هم مشخص نبود و همین موضوع باعث مشکلاتی در تیم می‌شد.

ابطحی تاکید کرد: بزرگترین اشتباه مدیریت شهروند سازی این بود که پیش از شروع فصل بازیکنان را ۲۰ درصد جریمه کرد. کجای دنیا قبل از اولین مسابقه بازیکنان را جریمه می‌کنند. ۲۰ درصد که از سال گذشته قرارداد بازیکنان را نداده بودند و ۲۰ درصد هم که اینگونه جریمه کردند. من با مسئولان خیلی کلنجار رفتم که این کار را نکنند. به آنها گفتم مطمئن باشید از این کار لطمه می‌خورید. برای اولین بار در ۴۰ سال کاری‌ام در ورزش با آدم‌هایی روبرو بودم که تنها یک هفته به ورزش روی آورده بودند.

ابطحی یادآور شد: اینکه کادر مدیریتی باشگاه قبل از بازی مصاحبه می‌کند و می‌گوید در صورت تساوی در بازی‌ آینده سرمربی تیم تغییر خواهد کرد، اشتباه دیگری بود که از سوی مدیریت باشگاه رقم خورد. وقتی مدیرعامل باشگاه اینگونه صحبت می‌کند خیال بازیکن راحت می‌شود و بازیکن با خود می‌گوید تیم چه ببازد و چه ببرد من مقصر نیستم. تمام این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که توقع مسئولان باشگاه بسیار بالاست در حالی که پتانسیل‌شان در تمامی مسائل پایین است.

وی ادامه داد: نجاریان سیاست سیاسی اقتصادی را در برگرفته البته این موضوع بد نیست اما باید کسی انجام دهد که بلد باشد. در اوایل فصل یکی از بازیکنان تیمم مصدوم بود و نمی‌توانست بازی کند. در آنوقت خیلی‌ها می‌گفتند ابطحی مخصوصا او را بازی نمی‌دهد. در این موقع است که باید سرپرست یا مسئولان باشگاه مصاحبه کنند و در مورد مسائل شفاف‌سازی کنند اما آنها آگاهانه سکوت کردند. من حاضرم ثابت کنم که مشکل باشگاه من نبودم. ما بازیکنان مصدوم زیادی داشتیم و در نیم‌فصل دوم با بدشانسی روبرو شدیم.

سرمربی سابق تیم فوتسال شهروند ساری افزود: من متوجه شدم که مسئولان تیم برنامه ساده‌ای می‌خواهند و نمی‌توانند با من کار کنند. من یک ساختار برای تیم در نظر گرفته بودم. پزشک تغذیه مدنظر داشتم. می‌دانید که ما در تغذیه ورزشکاران‌مان بسیار با مشکل روبرو هستیم. مواد نیروزا و دوپینگ در ورزشکاران وجود دارد. ورزشکاران ما از ویتامین‌هایی استفاده می‌کنند که موجب می‌شود در جریان مسابقه دچار سکته شوند. همان بلایی که سر هادی نوروزی آمد. به همین دلیل از بازیکنان تست گرفتم و مشکل دو بازیکن را حل کردم اما یکی از آنها امکان داشت که به سرنوشت نوروزی دچار شود.

ابطحی تاکید کرد: برخی مربیان ما برای اینکه بازیکن به میدان برود، به او آمپول می‌زنند در حالی که فکر نمی‌کنند او پس از بهبود مصدومیتش امکان دارد برای همیشه خانه‌نشین شود. من این کارها را نمی‌کردم و اعتقادی هم به آن نداشتم. در دیدار مقابل تاسیسات بازیکن حریف روی زمین افتاده بود که پس از آن بازیکنانم به بازی ادامه دادند اما من به وحید شمسایی گفتم اگر توپ به گل تبدیل می شد این فرصت را به تاسیساتی‌ها می‌دادند تا آنها هم گل بزنند. زیرا اخلاق برای من از همه چیز مهمتر است.

وی تصریح کرد: مهمترین مسئله‌ای که در تلویزیون از آن صحبت نمی‌شود این است که صاحب فکر به چه افرادی می‌گویند. اینکه اگر بازیکنی را بخریم یا داوری را تحت تاثیر قرار دهیم صاحب فکر نامیده نمی‌شود.اگر بیاییم جو را به گونه‌ای قرار دهیم که بالاتر از افراد دیگر قرار بگیریم صاحب فکر نیست. باید تعریف مشخصی از این موضوع داده شود.

سرمربی سابق شهروند ساری در مورد پیشنهادهایش گفت: من در نیم‌فصل یک پیشنهاد داشتم و همان موقع با نجاریان برای جدایی صحبت کردم اما او موافقت نکرد. این در حالی است که ۳ هفته پس از نیم‌فصل این تصمیم را گرفت. هم اکنون هم قصد ندارم در لیگ برتر مربیگری کنم. البته پیشنهادی دارم که با یک شروطی قرار شده به تیم لیگ برتری اضافه شوم. حالا قرار است آنها فکرهایشان را بکنند. اگر این اتفاق رخ ندهد از هفته آینده در یک تیم لیگ دسته اولی کار خود را آغاز می‌کنم.

نوع مطلب :
برچسب ها :

هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال عصر امروز برگزار شد.با نتایج رقم خورده در این هفته تاسیاست دریایی در رده دوم جدول باقی ماند چرا که مس و دبیری از فرصت استراحت این تیم استفاده نکردند.

در حساس ترین بازی امروز در تبریز تیم های دبیری و یاسین پیشرو به مصاف هم رفتند.دبیری که در هفت بازی پیاپی به پیروزی رسیده بود در نیمه اول با شکست راهی رختکن شد.در نیمه دوم هر دو تیم موفق به زدن گل شدند اما دبیری در لحظات پایانی به گل تساوی رسید تا هر چند پس از ۷ پیروزی ترمز این تیم کشیده شود اما شاگردان اصغری مقدم همچنان شکست ناپذیر ماندند.این نتیجه دبیری را هم امتیاز با تاسیسات کرد اما به دلیل تفاضل گل کمتر در رده چهارم قرار گرفتند.

در کرج تیم مقاومت در مصاف با مس بازی نزدیکی را پشت سر گذاشت.ابتدا مسی ها با دو گل دیه گو از حریف خود پیش افتادند اما در نیمه دوم مقاومت نمایشی جانانه را از خود ارائه داد و با زدن دو گل بازی را به تساوی کشاند تا در نهایت همین نتیجه ۲بر۲ تا پایان باقی بماند.با این نتیجه مس با یک بازی بیشتر هم امتیاز تاسیسات شد اما به دلیل تفاضل گل کمتر پایین تر از این تیم قرار گرفت.

در اهواز و در بازی پر برخورد حفاری و منصوری که با اخراج افشین کاظمی از منصوری و فرهاد توکلی از حفاری همراه بود قرچکی ها نیمه اول را با پیروزی به رختکن رفتند.در نیمه دوم حفاری بازی را به تساوی کشاند و این نتیجه تا پایان بازی ماندنی شد.قرچکی ها در این بازی به شدت به داوری و به خصوص اخراج افشین کاظمی گلایه داشته و معتقد بودند داوری ها باز هم به ضرر آنها بوده است.

در بازی حساس پایین جدول بین آذرخش و شهروند ساری هم تیم میزبان به برتری رسید.شهروندی ها که امیدوار بودند با تغییر کادرفنی راه به جایی برده و از بحران بیرون بیایند بازی شش امتیازی را به آذرخش باختند تا هم جایگاه تیم بندری در جدول بهبود پیدا کند و هم شهروندی در لبه سقوط قرار بگیرند.

از ساعت ۱۷/۳۰ امروز تیم های فرش آرا و میثاق به مصاف هم رفتند که فرش آرا برنده این دیدار بود.تیم میزبان در این بازی که با اخراج حسین سلطانی از میثاق همراه بود توانست شاگردان خوراکچی را با شکست دو بر صفر بدرقه کند.

همچنین بازی تیم های گیتی پسند و فردوسی به دلیل عدم حضور تیم مشهدی سه بر صفر به سود گیتی پسند شد و تاسیسات هم این هفته استراحت داشت.با نتایج رقم خورده در این هفته امتیازات ۴ تیم گیتی پسند،تاسیسات دریایی، مس سونگون و دبیری تبریز در عدد ۳۶ برابر شد تا رقابت در بالای جدول به اوج خود برسد.


آذرخش بندر عباس ۳ – شهروند ساری ۱ نتیجه نهایی آذرخش:سینا احمدیان پور-عارف محمدی-احسان برتیا – شهروند:حمیدرضا ره انجامنوع مطلب :
برچسب ها :
                  برگزاری اولین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان گلوگاه با محوریت

                شهید بهرام اسد پور گلوگاهی شهید شاخص ورزش کشور

 
                                    

       زمان / جمعه 6/9/94  بعد از نماز مغرب وعشا       مکان/  مسجد جامع شهر گلوگاه

       سخنران / سردار آذر نوش                  

    از همه شهروندان عزیز دعوت میشود به پاس ارج نهادن به مقام والای شهیدان

    ورزشکار در این مراسم شرکت نمائید.
      روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهید محمود محمود جانلو گلوگاه

نوع مطلب :
برچسب ها :


جابری: از سال ۲۰۱۷ باشگاهها ملزم به دریافت پروانه حرفه ای گری هستند

آرش جابری دبیر سازمان فوتسال  گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم دارد برای فوتسال همانند فوتبال پروانه حرفه ای گری صادر کند.
وی در ادامه بیان کرد: در سال ۲۰۱۷ از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شده که  تمام لیگ هایی که در فوتسال آسیا مانند ژاپن، ایران و ازبکستان به صورت حرفه ای حضور دارند باید پروانه حرفه ای گری داشته باشند. ضمن اینکه خسوس، نایب رئیس کمیته فوتسال و مسئول حرفه ای گری اسپانیا به ایران آمده تا  دوره های آموزشی را برای مسئولین فوتسال برگزار کند و پس از برگزاری دوره ها، کارشناسانی را به استانها اعزام خواهند کرد تا از استادیوم ها، سالن های فوتسال بازدید کنند و طراز مالی و نحوه فعالیت باشگاهها را مورد ارزیابی قرار دهند.
وی در ادامه بیان کرد: بعد از این قدم در لیگهای یک بحث پروانه حرفه ای سازی باشگاهها را به مرحله اجرا می رسانیم تا بتوانیم با اجرای برنامه حرفه ای سازی، شاهد تیم های موفقی در فوتسال باشگاهها باشیم. بر همین اساس ساختار حرفه ای سازی باشگاههای اسپانیا و روسیه در این کارگاه آموزشی مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین نحوه حضور تیم های حاضر در لیگ اسپانیا و شرایط مارکتینگ نیز مطرح می شود.
وی در ادامه بیان کرد: دوره آموزشی که امروز برگزار شد مختص مسئولین برگزار کننده مسابقات که شامل روسای کمیته های فوتسال استانها، هیات رئیسه و اعضای سازمان لیگ برتر بود. فردا دوره آموزشی برای مدیران باشگاهها در قسمت بانوان و آقایان برگزارمی شود و در روز آخر نیز سرپرستان و سرمربیان تیم های لیگ برتر و یک حضور خواهند داشت. ضمن اینکه کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتسال که به کشور برزیل رفتند در این دوره حضور داشته باشند تا از کیفیت این دوره آموزشی بهترین استفاده را ببرندنوع مطلب :
برچسب ها :
انتصاب جناب آقای حاج محمد رضا تباکی را بعنوان فرماندار شهرستان گلوگاه

تبریک عرض مینمائیم .انشاالله در خد مت رسانی به مردم شهرستان گلوگاه

موفق باشند .همچنین از زحمات مهندس طوسی که برای شهرستان گلوگاه

زحمت کشیدند .کمال تشکر را داریم.

۸
۱۸


نوع مطلب :
برچسب ها :


درباره وبلاگ


باشگاه شهید محمود شهرستان گلوگاه از توابع استان مازندران با هدف ارتقاء سلامت اجتماعی در بین آحاد مختلف جامعه با مجوز از وزارت ورزش و جوانان تاسیس گردید، كه اكنون در چند رشته ورزشی از قبیل فوتسال، والیبال و بسكتبال در منطقه در حال فعالیت می باشد.
مدیر وبلاگ : روابط عمومی باشگاه شهید محمود محمود جانلو
جستجو


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);