باشگاه فرهنگی و ورزشی شهید محمود محمودجانلو گلوگاه


پیروزی دبیری در دربی برگشت تبریز/

برتری میلیمتری گیتی‌پسند برابر آذرخش/

شهروند باخت، مهلت سید تمام شد


در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال


باشگاههای کشور، در بازی حساس تیم‌های دوم و سوم مس سنگون و دبیری تبریز نتیجه ۴ بر یک به سود دبیری رقم خورد تا این تیم همشهری با مسی‌ها هم امتیاز شده و با تفاضل کمتر در رده سوم قرار گیرد. مس در بازی رفت دو تیم سه بر یک دبیری را شکست داده بود.

در اصفهان گیتی پسندی‌ها با تک گل احمد اسماعیل‌پور و در یک بازی نزدیک موفق به پیروزی برابر آذرخش بندرعباس شده و سه امتیاز بازی را از آن خود کردند.

مقاومت البرز نیز در یک بازی پایاپای و با تک گل رحمان سارانی موفق به شکست شهروند شد تا مهلت سید مهدی ابطحی برای هدایت تیم شهروند به پایان برسد و باید منتظر خبرهای جدید از این تیم اصیل شمالی کشور بود.

در اهواز تیم فردوسی که از نیم فصل دوم شرایط گذشته‌اش را ندارد، با نتیجه سنگین ۷ بر یک به ملی حفاری باخت تا اهوازی‌ها با ۲۷امتیاز همچنان یکی از تعقیب کنندگان بالانشیان جدول باقی بمانند.

در مشهد در یک بازی بسیار زیبا فرش ارا موفق شد با نتیجه 5بر4 منصوری قرچک را از پیش رو بر دارد.

نوع مطلب :
برچسب ها :

شمس:هیچ وقت این لجام‌گسیختگی را در فدراسیون صفایی و دادکان ندیده بودیم/وضعیت فوتسال شرم آور است/تیم ملی فقط مقابل برزیل خوب بودحسین شمس گفت: آنهایی که می‌گفتند به تیم فوتسال بانوان ویزا نمی‌دهند و محال است که این تیم به مسابقات جهانی اعزام شود الان شرایط اعزام را مهیا کرده‌اند.


IMG_20151111_134050

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران گفت: تنها نتیجه بازی تیم ملی فوتسال مقابل برزیل در فینال گرند پریکس خوب و قابل استناد بود.

حسین شمس گفت: در گرند پریکس امسال برعکس سال‌های قبل که ۱۶ تیم از سراسر جهان شرکت می‌کردند تیم‌های اروپایی نیامدند و خارج از امریکای جنوبی هم فقط ایران و مصر و آنگولا شرکت کردند به نظر من فقط نتیجه فینال با برزیل که ۴ بر ۳ باختیم خوب و قابل استناد بود و این نتیجه اعتماد به نفس بچه‌ها را تا جایی بالا می‌برد که مقابل تیم‌های آسیایی که مقابل تیم‌های آسیایی راحت بازی کنیم.

وی افزود: الان می‌توانیم کاملا مطمئن باشیم که قهرمان جام ملت‌های آسیا خواهیم شد با توجه به نتایج و بازی‌هایی که بچه‌ها بخصوص بعداز اردوی ایتالیا انجام دادند و همچنین دعوت از سه بازیکن جدید به خصوص محمد کشاورز که بهترین عقب‌گیر آسیا است تیم‌هر روز بهتر وکامل‌تر شده ‌است.

وی ادامه داد: محمد ناظم‌الشریعه و دستیارانش به همراه علی صالحی که مدیر فنی تیم ملی است نشان دادند که می‌توانند به خوبی تیم ملی را هدایت کنند و هر روز با شرایط تیم ملی بیشتر آشنا شدند و تجربه کسب می‌کنند که این تجربیات در آسیا به دردشان خواهد خورد.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال در مورد فضای خشن این روزهای فوتبال ایران گفت: دلیل این خشونت این است که آن دیسیپلینی که باید در فدراسیون حاکم باشدحاکم نیست هیچ وقت این لجام‌گسیختگی را در فدراسیون صفایی فراهانی و دادکان ندیده بودیم.

وی در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کنید این دعواهای موجود در فدراسیون فوتبال دعواهای انتخاباتی باشد گفت: فکر می‌کنم  همینطور است و هر کسی گروه خودش را هدایت می‌کند اما دولت زیر بار آدم‌های ضعیف نمی‌رود به نظر من یا باید یک چهره ورزشی قوی مثل دادکان ویا یک چهره سیاسی قوی مانند مهندس صفایی فراهانی که پول و شخصیت را به فدراسیون فوتبال تزریق کردند بیایند. این آقایان که الان هستند بعید است که شانسی برای ریاست فدراسیون فوتبال داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر همین افراد بر مسند کار باشند چه اتفاقی برای فوتبال و فوتسال ما رخ خواهد افتاد، گفت: شرایط فوتسال شرم‌آور شده. تنها کسی که برای آن تصمیم نمی‌گیرد فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال است چون سفر تیم ملی فوتسال بانوان به جام جهانی گواتمالا لغو می‌شود و می‌گویند هرگز نمی‌توانیم به این سفر برویم اما رئیس جمهور می‌گوید تیم ملی می‌رود و بعد بلافاصله آقایان تغییر موضع می‌دهند. آنهایی که می‌گفتند به تیم فوتسال بانوان ویزا نمی‌دهند و محال است که این تیم به مسابقات جهانی اعزام شود الان شرایط اعزام را مهیا کرده‌اند. لیگ فوتسال به جایی رسیده که کاشی نیلو دلش نمی‌خواهد لیگ را ادامه دهد و نیم فصل از مسابقات بیرون می‌رود که این اتفاق را حتی در محلات هم نمی‌بینیم که تیمی به راحتی کنار بکشد و لیگ را ۱۳ تیمی کند.

نوع مطلب :
برچسب ها :

آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی


IMG_20151107_204424

مراسم سالگرد مرحوم حسن حسین زاده برگزار شد

در حالی اولین سالگرد رئیس سازمان لیگ فوتسال برگزار شد که هیچ یک از اهالی فوتسال در این مراسم حضور نداشتند.


نوع مطلب :
برچسب ها :
خوراکچی

خوراکچی: صداو سیما دل فوتسالی ها را

شکست


محمود خوراکچی درباره پخش نشدن فینال مسابقه‌های گرندپریکس در رسانه ملی، اظهار کرد:

این که چرا صداوسیما فینال مسابقه‌های تیم ملی ایران و برزیل را پخش نمی‌کند سوال بسیاری از مردم ایران به ویژه علاقه‌مندان به فوتسال است. برایم واقعا جای سوال است که چرا با فوتسال این طور بی‌رحمانه برخورد می‌کنند. تیم ملی فوتسال ایران در تورنمنت بزرگی مثل گرندپریکس به فینال رفته است و با تیم قدرتمندی مثل برزیل که مهد فوتسال و فوتبال است رودررو شده ولی صداوسیما این رخداد ملی را پوشش نداد. وقتی صداوسیما مسابقه‌های تیم ملی فوتسال ایران به خصوص بازی فینال را پخش نکرد ما فوتسالی‌ها واقعا دل‌مان شکست و مطمئنا دل مردم ایران و فوتسال‌دوستان هم با این رفتار صداوسیما شکسته است.

مربی سابق تیم ملی فوتسال ایران در ادامه با ابراز تاسف از عملکرد رسانه‌ی ملی گفت: صداوسیما اصلا تلاش نکرد که بتواند این بازی را پخش کنند در صورتی که مسابقه‌های دیگر ورزش‌های خارجی را نشان می‌دهد. به نظر من فوتسال یکی از زیباترین رشته‌های ورزش است ولی متاسفانه صداوسیما مردم را از دیدن مسابقه‌های فوتسال آن هم در حد فینال ایران و برزیل محروم می‌کند. لحظه‌ای که اخبار ورزشی صحنه‌های گل را نشان داد ما در همان صحنه‌های کوتاه شور شوق فوتسال دوستان را دیدیم و لذت بردیم.

او در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه به نظرش آیا فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال در این مورد کوتاهی کرده‌اند یا نه، گفت: امکان دارد فدراسیون و کمیته فوتسال کمی کوتاهی کرده باشند ولی سوال من این است که وقتی صداوسیما مسابقه‌های اتومبیلرانی کشورهای خارجی را پخش می‌کنند آیا آن‌ها با صداوسیما هماهنگ می‌کنند تا این مسابقه‌ها را پخش کنند؟ بازی‌های خارجی دیگری مثل فوتبال، هندبال و دیگر رشته‌ها را که نشان می‌دهد آیا فدراسیون آن کشورها با صداوسیمای ایران هماهنگ کرده‌اند؟ البته دست‌شان درد نکند که این بازی‌های خارجی را نشان می‌دهند ولی باید به ورزش های ملی هم توجه داشته باشند.

مربی سابق تیم ملی فوتسال ایران اضافه کرد: صداوسیما که خود در مورد زمان بازی‌های خارجی تحقیق می‌کند و آن‌ها را به تصویر می‌کشد پس بازی‌های ملی را هم خود پوشش دهد. صداوسیما با پخش نکردن فینال بازی‌های گرندپریکس که در آن تیم ملی ایران در مقابل برزیل بازی می‌کرد به ملت ایران بی‌احترامی کرد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
تیم ملی ایران

صعود ایران به رده پنجم رنکینگ فوتسال دنیا

تیم ملی فوتسال ایران پس از مدتها به رده پنجم فوتسال دنیا صعود کرد.
در تازه ترین رنکینگ تیم‌های فوتسال جهان،

 تیم ملی کشورمان با صعود یک پله ای در رده پنجم قرار گرفت. تیم ملی کشورمان بعد از نایب قهرمانی در جایزه بزرگ برزیل و دو باخت نزدیک مقابل ایتالیا، قهرمان اروپا و کسب دو امتیاز توانست بالاتر از آرژانتین در رده پنجم قرار بگیرد.رده بندی ۱۰ تیم برتر:

1- اسپانیا  (۱۹۲۲)

۲- برزیل (۱۹۰۹)

۳- روسیه (۱۷۴۶)

۴- ایتالیا (۱۷۲۶)

۵- ایران (۱۶۲۱)

۶- آرژانتین (۱۶۲۰)

۷- پرتغال (۱۵۸۰)

۸- اوکراین (۱۴۹۱)

۹- کلمبیا (۱۴۳۶)

۱۰- ژاپن (۱۴۰۵)

نوع مطلب :
برچسب ها :
shams

شمس: شکست با اختلاف یک گل مقابل برزیل نتیجه شگفت‌آوری بود/ از بس دود موتور خوردیم خفه شدیم!

سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال گفت: شکست 4 بر 3 مقابل برزیل یک نتیجه شگفت‌آور بود که نشان می‌دهد چقدر سرمربی ایرانی می‌تواند با بازیکنان ارتباط خوبی برقرار کند.
۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱حسین شمس در خصوص شکست نزدیک ۴ بر ۳ تیم ملی فوتسال ایران مقابل برزیل اظهار داشت: گرچه در این دوره از مسابقات گرندپریکس به جای ۱۶ تیم ۸ تیم شرکت کرده بودند که به غیر از ایران، آنگولا و مصر سایر تیم‌ها از آمریکای جنوبی بودند اما مصاف با برزیل در دیدار فینال ملاک خوبی برای ارزیابی تیم ملی است.

وی ادامه داد:‌ شکست ۴ بر ۳ مقابل برزیل آن هم مقابل تماشاگران پرتعدادشان واقعا شگفت‌آور بود. جا دارد که از تمامی بازیکنان و کادر فنی تشکر و قدردانی کنیم و به آنها تبریک بگوییم. چرا که ما تنها یک تساوی ۲ بر ۲ مقابل برزیل داریم و در سایر بازی‌ها با اختلاف بیش از یک گل شکست خوردیم.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: این نتیجه نشان می‌دهد که چقدر سرمربی ایرانی می‌تواند به برقراری ارتباط بین بازیکنان کمک کند. حالا متوجه می‌شویم که خسوس چه بلایی بر سر اعتماد به نفس بازیکنان آورد. مطمئن باشید اگر او هم اکنون سرمربی بود نتیجه به مراتب بدتر از این رخ می‌داد.

شمس در مورد حمایت‌های فدراسیون از تیم ملی فوتسال یادآور شد: هم اکنون دیگر باید فدراسیون تمام تلاش خود را برای حمایت از تیم ملی انجام دهد و اشتباهات گذشته را تکرار نکند. چرا باید کفاشیان اشتباهی انجام دهد که بخواهد از بالا دست خود تذکر بگیرد. شما ببینید بر سر تیم دختران چه بلایی آوردند. تیمی که حقش حضور در مسابقات بود اما تصمیمات عجیب و غریب مانع این موضوع شد. این موارد خیانت به فوتسال است و مسئولان با لجاجت دست به چنین کارهایی می‌زنند.

وی در مورد عدم پخش مسابقات گرندپریکس خاطرنشان کرد: دقیقا در همین مقطع در سال ۲۰۰۹ هم این اتفاقات رخ داد و در حالی که ما به فینال رسیده بودیم اما مسابقات پخش نشد. این نشان می‌دهد که مسئولان نه با حسین شمس نه با ناظم‌الشریعه و نه سرمربیان دیگر بلکه با فوتسال مشکل دارند. حتی در سال ۲۰۰۹ سفیر ایران در برزیل واسطه شد تا بازی‌ها پخش شود اما این اتفاق نیفتاد. می‌گویند حاشیه فوتسال زیاد است اما مگر بسکتبال و والیبال که پخش می‌شود حاشیه ندارد؟! مگر مسابقات کوراشی که در آن اتفاقات عجیب و غریب افتاد، حاشیه ندارد؟! از بس دود موتور سواری را خوردیم خفه شدیم! دائم این مسابقات را پخش می‌کنند. تا کی می‌خواهند با ورزشی که در آسیا حرف اول را می‌زند لجاجت کنند. حتما باید در مورد این موضوع هم رئیس‌جمهور ورود کند؟!


http://fut5al.ir/fa/wp-content/uploads/2015/11/1898414.jpghttp://fut5al.ir/fa/wp-content/uploads/2015/11/1898416.jpgنوع مطلب :
برچسب ها :


( کل صفحات : 2 )    1   2   
درباره وبلاگ


باشگاه شهید محمود شهرستان گلوگاه از توابع استان مازندران با هدف ارتقاء سلامت اجتماعی در بین آحاد مختلف جامعه با مجوز از وزارت ورزش و جوانان تاسیس گردید، كه اكنون در چند رشته ورزشی از قبیل فوتسال، والیبال و بسكتبال در منطقه در حال فعالیت می باشد.
مدیر وبلاگ : روابط عمومی باشگاه شهید محمود محمود جانلو
جستجو


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);