تبلیغات
باشگاه فرهنگی و ورزشی شهید محمود محمودجانلو گلوگاه - مطالب هفته دوم آبان 1394
 
باشگاه فرهنگی و ورزشی شهید محمود محمودجانلو گلوگاه


تیم ملی

از گربه سیاه انتقام گرفتیم/کلمبیا ۴ تایی شد

تیم ملی فوتسال ایران در نخستین دیدار خود در رقابتهای گرندپری برزیل توانست برابر تیم کلمبیا به پیروزی دست یابد.
۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۵۲

،مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل از چهارشنبه شب در این کشور آغاز شد که تیم ملی ایران در نخستین دیدار خود موفق شد با نتیجه ۴ بر یک از سد حریف خود عبور کند و گام اول را محکم بردارد.

برای ایران در این دیدار حسین طیبی (دو بار)، علی اصغر حسن زاده و حمید احمدیگلزنی کردند.

کلمبیا یکی از تیم‌هایی بود که در چند سال گذشته تیم ایران را در مسابقات جام جهانی و دوره قبل گرندپری به دردسر انداخته بود.

تیم ایران در دومین دیدار خود امشب (ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران) به مصاف تیم آنگولا خواهد رفت.نتایج روز نخست گرندپریکس؛برد ایران و برزیل/ جدال دوم ایران با آنگولا + برنامه ادامه رقابت ها


گرندپریکس 2015

 ، رقابت های گرند پریکس فوتسال از ۱۳ ابان ماه در کشور برزیل و با شرکت تیم های ملی کشور میزبان، ایران، پاراگویه، اروگویه، زامبیا، کلمبیا، گواتمالا و آنگولا استارت خورده است که گروه بندی به شرح زیر است؛
گروه A : برزیل، پاراگویه، گواتمالا، زامبیا
گروه B: ایران، اروگویه، کلمبیا، آنگولا
در ادامه نتایج روز نخست بازی ها و برنامه ادامه این مسابقات را می خوانیم

روز اول ۱۳ آبان ماه
پاراگویه  ۳ _ ۶  گواتمالا 
برزیل  ۱۱ _ ۲  زامبیا 
ایران۴  _ ۱ کلمبیا 

اروگویه ۴  _  ۲ آنگولا

۱۴ آبان ماه
زامبیا_ پاراگویه ساعت:۲۰٫۱۵
کلمبیا_ اروگویه ساعت:۲۲٫۳۰
برزیل_ گواتمالا ساعت:۰۰٫۳۰
ایران_ آنگولا ساعت:۰۱٫۳۰

۱۵ آبان ماه
ایران _ اروگویه ساعت:۲۲٫۳۰
گواتمالا_ زامبیا ساعت:۰۲٫۱۵
آنگولا_ کلمبیا ساعت:۰۱٫۰۰
برزیل _ پاراگویه ساعت:۰۳٫۳۰

۱۶ آبان ماه
دیدارهای نیمه نهایی
تیم اول گروه A _ تیم دوم گروهB ساعت:۱۹٫۳۰
تیم اول گروه B _ تیم دوم گروه A ساعت:۲۲٫۳۰
تیم سوم گروه B _ تیم سوم گروه A ساعت:۰۰٫۳۰
تیم چهارم گروه B_ تیم چهارم گروه A ساعت:۰۲٫۳۰

۱۷ آبان ماه
دیدار رده بندی ساعت:۱۴٫۳۰
دیدار فینال ساعت:۱۷٫۳۰

نوع مطلب :
برچسب ها :

 ساروی ها که در اکثر سالهای حضورشان در لیگ برتر فوتسال به بی پولی و نداری شهره بودند حالا و به اذعان بازیکنان این تیم دو سالی است که با ورود سعید نجاریان به شورای شهر ساری، وضعیتش سر و سامان گرفته و دغدغه های مالی شان به مراتب کمتر از قبل شده است.

استارت زودهنگام تمرینات شهروند با کادر فنی فصل قبل، ۳ خرید لیگ برتری و فراهم کردن امکانات مناسب تمرین و سفرهای خارج از خانه باعت شده که حالا و پس از کسب نتایج دور از انتظار، همگان انگشت اشاره شان را به نشانه مقصر اصلی سمت سرمربی این تیم یعنی سید مهدی ابطحی بگیرند.

از مدت ها قبل شنیده می شد که بازیکنان شهروند از بس که بعد از شکست ها از سوی این مربی مقصر قلمداد می شدند، مجبور به تحمل این مربی بودند. آنها هفته هاست که منتظر خبر برکناری ابطحی هستند اما در همه این مدت، مدیریت باشگاه پشت ابطحی ایستاد و از او حمایت کرد تا همچنان این مربی در ساری باشد.

هواداران متعصب شهروند هم که تا همین چند وقت پیش یکی به نعل می زدند و یکی به میخ، دیگر تاب نیاوردند و در جریان بازی برابر ملی حفاری اهواز که با شکستی سنگین همراه شد، یکصدا خواهان جدایی این مربی از تیم شان شدند.

گرچه سعید نجاریان بین دو نیم فصل در مصاحبه ای عنوان کرده بود با ابطحی تا پایان فصل ادامه می دهد و در یکسال اخیر نشان داده که در روزهای سخت پشت سرمربی تیمش را هرگز خالی نمی کند، اما اینکه پس از باخت عجیب به حفاری در خانه و در واکنش به سوالات متعدد خبرنگاران مبنی بر تصمیمش برای تغییر در کادر فنی، سکوت اختیار می کند نشان از آن دارد که مرد اول شهروند ساری دیگر آن مواضع حمایتی را نسبت به سرمربی تیمش ندارد و او نیز فکر تغییر را در سر می پروراند. در واقع پایه هایی که ابطحی در شهروند به آن متکی بود حالا با عقب نشینی نجاریان یکی پس از دیگری سست تر شده اند.

به نظر می رسد مرد اخلاق سالهای دور فوتبال ایران و سید دوست داشتنی این روزهای فوتسال ایران حالا در دو راهی استعفا از سرمربیگری شهروند یا پیمودن ادامه مسیر، سخت گرفتار شده است. شاید تعارفات و احترامات متقابل نجاریان و ابطحی باعث شده تا همکاری این دو زودتر از اینها خاتمه پیدا نکند.

ابطحی حالا و بیشتر از هر زمان دیگری سایه سنگین “اخراج” را بر سر خود می بیند. این را به این خاطر می گوییم که شهروند در هفته شانزدهم باید در خانه مقاومت البرزی به میدان برود که مرد بازیهای ۶ امتیازی است و این را در همین بازی آخرش مقابل آذرخش در بندرعباس ثابت کرده است. شکست شهروند مقابل این تیم همسایه جدولی احتمال ماندن ابطحی را عملاً به صفر می رساند چرا که نه مدیریت شهروند تاب و توان دیدن ادامه وضع فعلی را دارد و نه هواداران خشمگین شهروند اجازه ورود دوباره ابطحی به قلعه عقابها را می دهند.

ابطحی

همه اینها در شرایطی است که خیلی ها معتقدند ابطحی برای اینکه دستمزدش را تمام و کمال بگیرد، استعفا نمی دهد و این رویه در همه تیم های قبلی نیز مشاهده شده است. این نکته دقیقاً نقطه مقابل نظر افرادی است که ابطحی را با خصوصیت های اخلاقی منحصر به فردش می شناسند و این ادعا را قویاً رد می کنند. لذا باید به این مربی کارکشته گفت: حالا که کسی با تو نیست، با استعفایت دوست داشتنی تر شو؛ سید دوست داشتنی فوتسال ایران!

نوع مطلب :
برچسب ها :

سر مربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران آقای وحید شمسایی در مصاحبه ای در مورد انتخاب مربی تیم ملی  به شبکه ورزش گفت
خود من یکی از گزینه های سرمربیگری تیم ملی فوتسال بودم البته تا امثال ابطحی ها، صالح ها، رعدی ها و شمس ها هستند اسم گزینه سرمربیگیری تیم ملی برای ما درست نیست ولی به هر حال مسئولان فدراسیون چند جلسه ای با من صحبت کردند. روز اول که با آقای افتخاری (رئیس کمیته فوتسال) حرف زدم، بحث چیزهای بسیار کوچک و جزئی مثل البسه تیم ملی را مطرح کردند چون می دانستند این اتفاقات در فوتسال ما می افتد.

سرمربی تیم تاسیسات دریایی با بیان اینکه حاضر است الان سرش را برای تیم ملی بدهد خاطرنشان کرد: با برنامه فعلی باشگاه ما متضرر می شود چون ۶ بازیکن در تیم ملی داشتیم و ما عملا با ۵ بازیکن تمرین می کردیم. البته باید از کمیته فوتسال تشکر کنیم چون با وجود اینکه تیم ملی حدود ۸ ماه سرمربی نداشت اما همین الان ۴ بازی تدارکاتی خوب با تیم های قدرتمند دنیا انجام داده است و فردا هم برای حضور در مسابقات گرندپری عازم برزیل می شوند.

شمسایی با بیان اینکه هیچ تیمی در تاریخ فوتسال ایران به پای تیم فعلی نمی رسد یادآور شد: در سال ۲۰۰۸ که تیم ملی خیلی موفق بود شاید فقط ۵ بازیکن تاپ داشتیم ولی الان هر ۱۰ بازیکن تیم ملی تاپ هستند و هیچ تیمی به پای این تیم نمی رسد. همه باید از تیم ملی حمایت کنیم چون اگر تیم ملی نتیجه بگیرد روزهای خوبمان برمی گردد.

سرمربی تاسیسات در پایان با اشاره مجدد به اتهامی که به صورت غیر مستقیم از سوی سرمربی تیم ملی به وی زده شده بود، به شبکه ورزش گفت: کسانی که دین ندارند و به خودشان شک دارند این حرف را می زنند. آقای ناظم الشریعه و دستیارانش کوچک بودند که این حرف ها را زدند.

نوع مطلب :
برچسب ها :

برای حضور در جام گرندپریکس برزیل؛

اسامی ملی‌پوشان فوتسال اعلام شد/ بازگشت محمد کشاورز به تیم ملی


تیم ملی فوتسال ایران

اسامی بازیکنان اعزامی به رقابتهای فوتسال گرند پریکس برزیل از سوی ناظم الشریعه اعلام شد که در بین آنها نام محمد کشاورز به چشم می‌آید.

 محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران اسامی بازیکنان منتخب خود برای حضور در جام گرندپریکس برزیل را اعلام کرد. نکته جالب این فهرست حضور محمد کشاورز در بین ملی‌پوشان است که بار دیگر به تیم ملی دعوت شده است.

بر این اساس، علیرضا صمیمی، سپهر محمدی، مهران عالیقدر، محمد کشاورز، حمید احمدی، ابوالقاسم عروجی، قدرت بهادری، محمدرضا سنگ سفیدی، محمد طاهری، علی اصغر حسن‌زاده، احمد اسماعیل‌پور، حسین طیبی، فرهاد توکلی و مهدی جاوید بازیکنانی هستند که از سوی ناظم الشریعه برای حضور در رقابتهای گرند پریکس ۲۰۱۵ برزیل دعوت شدند.

این تیم یکشنبه شب تهران را به مقصد برزیل ترک می‌کند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
فوتسال را به ذلت کشانده اند/ناظم سوپرمن است

شمس:اگر تیم ملی در گرندپریکس نتیجه بگیرد با ناظم قرارداد می بندند/او جوان است و دوست دارد بدون قرارداد هم در تیم ملی باشد/افتخاری را از بیرون آورده‌اند و چسبیده به فوتسال است

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه این رشته ورزش به ذلت کشیده شده است، گفت: حالا ارث «خسوس کاندلاس» به محمد ناظم‌الشریعه رسیده و تمام تیم‌های ملی دست ایشان است!
۱۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۹

حسین شمس در تازه‌ترین انتقاداتش نسبت به وضعیت فوتسال ایران و تیم ملی، اظهار کرد: پیش از این که تمام تیم‌های ملی دست استاد خسوس (کاندلاس) بود ولی حالا همین شرایط به ناظم الشریعه ارث رسیده است! واقعا سوپرمن می‌خواهد تا تمام رده‌های تیم ملی را کنترل کند!

وی با بیان اینکه از ناظم الشریعه در جایگاه حقوقی سرمربی تیم ملی فوتسال حمایت می‌کند، گفت: هر فردی سرمربی تیم ملی باشد وظیفه داریم که از او حمایت کنیم. زمان خسوس هم همه طرفدار او بودند و حمایت می‌کردند ولی آیا ناظم الشریعه گزینه اصلح بود؟ آیا تعداد زیادی از مربیان جوان و غیر جوان جلوتر از آقای ناظم الشریعه برای سرمربیگری تیم ملی نبودند؟ واقعا ایشان بر اساس چه معیاری انتخاب شد؟

شمس با بیان اینکه با وی برای سرمربیگری تیم ملی صحبت نشده بود، تاکید کرد: من چندین بار برای حضور در تیم ملی اظهار علاقه کرده بودم ولی نمی‌دانم علی کفاشیان چه «پدرکشتگی» با من دارد که غیر قابل حل است. البته اگر به من هم پیشنهاد می‌دادند، قبول نمی‌کردم چون وقتی با سرمربی قرارداد نمی‌بندند او روی هوا است.

سرمربی پیشین تیم ملی خاطرنشان کرد: البته ناظم الشریعه هم به حق استعفا کرد. ما توقع داشتیم تا زمانی که قراردادش امضا نشده، کارش را شروع نکند. استعفای ناظم الشریعه صرفا برای قراردادش بود. البته مسائل دیگری را هم عنوان کردند که تکذیب شد و «کی بود، کی بود، من نبودم» در آوردند.

وی ادامه داد: من مطمئنم که با کادر فنی تیم ملی قرارداد نمی بندند. اگر نتایج تیم ملی در گرندپریکس برزیل موجه باشد، با سرمربی تیم ملی قرارداد بسته خواهد شد. البته ناظم الشریعه خودش اشتباه کرد و نباید تا زمانی که قرارداد نبسته بود، کارش را شروع می کرد. من به او گفتم تا زمانی که قرارداد نبستی، سر تمرین نرو ولی چون جوان بود و دوست داشت در تیم ملی کار کند، این را قبول کرد.

سرمربی پیشین تیم ملی درباره همگروهی ایران با کلمبیا در گرندپریکس برزیل که از آن به عنوان گربه سیاه فوتسال ایران یاد می‌شود، گفت: کلمبیا حریف سختی نیست. من از الان می‌گویم که کلمبیا محلی از اعراب ندارد و مقابل فوتسال ایران حرفی برای گفتن ندارد. البته فوتسال را آنقدر به ذلت کشانده‌اند که باید برای قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا «هورا» بکشیم.

شمس که ظهر امروز در شبکه ورزش حضور یافته بود، با انتقاد از عملکرد کمیته فوتسال و برگزاری مسابقات لیگ هم تاکید کرد: مسابقات لیگ که نامنظم برگزار می‌شود و اتفاقات زیادی در آن رخ می‌دهد. متاسفانه رئیس کمیته فوتسال را از بیرون آورده‌اند و ایشان چسبیده به فوتسال است.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
کاشی نیلو94
با عدم حضور مقابل گیتی پسند

کاشی نیلو رسما منحل شد

با عدم حضور کاشی نیلو مقابل گیتی پسند این تیم رسما از لیگ برتر کنار گذاشته شد.
۱۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۶

،تیم کاشی نیلو اصفهان در بازی امروز مقابل گیتی پسند اصفهان حاضر نشد تا به ابهامات در مورد تیمداری اش در لیگ فوتسال خاتمه دهد.بدین ترتیب و با عدم حضور کاشی نیلو در زمین،بر طبق قانون که تیمی در ۲ بازی پیاپی یا سه بازی غیرپیاپی در لیگ شرکت نکند از مسابقات کنار گذاشته می شود و با این شرایط تیم کاشی نیلو رسما از لیگ برتر کناره گیری کرد.امتیازات کاشی نیلو در نیم فصل اول برای تیم های حریف آن محاسبه خواهد شد اما در نیم فصل دوم هیچ امتیازی به حریفان تعلق نمی گیرد و کاشی نیلو یکی از تیم های سقوط کننده خواهد بود.

نوع مطلب :
برچسب ها :


( کل صفحات : 2 )    1   2   
درباره وبلاگ


باشگاه شهید محمود شهرستان گلوگاه از توابع استان مازندران با هدف ارتقاء سلامت اجتماعی در بین آحاد مختلف جامعه با مجوز از وزارت ورزش و جوانان تاسیس گردید، كه اكنون در چند رشته ورزشی از قبیل فوتسال، والیبال و بسكتبال در منطقه در حال فعالیت می باشد.
مدیر وبلاگ : روابط عمومی باشگاه شهید محمود محمود جانلو
جستجو


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);