تبلیغات
باشگاه فرهنگی و ورزشی شهید محمود محمودجانلو گلوگاه - وضعیت سخت ابطحی در ساری
 
باشگاه فرهنگی و ورزشی شهید محمود محمودجانلو گلوگاه

 ساروی ها که در اکثر سالهای حضورشان در لیگ برتر فوتسال به بی پولی و نداری شهره بودند حالا و به اذعان بازیکنان این تیم دو سالی است که با ورود سعید نجاریان به شورای شهر ساری، وضعیتش سر و سامان گرفته و دغدغه های مالی شان به مراتب کمتر از قبل شده است.

استارت زودهنگام تمرینات شهروند با کادر فنی فصل قبل، ۳ خرید لیگ برتری و فراهم کردن امکانات مناسب تمرین و سفرهای خارج از خانه باعت شده که حالا و پس از کسب نتایج دور از انتظار، همگان انگشت اشاره شان را به نشانه مقصر اصلی سمت سرمربی این تیم یعنی سید مهدی ابطحی بگیرند.

از مدت ها قبل شنیده می شد که بازیکنان شهروند از بس که بعد از شکست ها از سوی این مربی مقصر قلمداد می شدند، مجبور به تحمل این مربی بودند. آنها هفته هاست که منتظر خبر برکناری ابطحی هستند اما در همه این مدت، مدیریت باشگاه پشت ابطحی ایستاد و از او حمایت کرد تا همچنان این مربی در ساری باشد.

هواداران متعصب شهروند هم که تا همین چند وقت پیش یکی به نعل می زدند و یکی به میخ، دیگر تاب نیاوردند و در جریان بازی برابر ملی حفاری اهواز که با شکستی سنگین همراه شد، یکصدا خواهان جدایی این مربی از تیم شان شدند.

گرچه سعید نجاریان بین دو نیم فصل در مصاحبه ای عنوان کرده بود با ابطحی تا پایان فصل ادامه می دهد و در یکسال اخیر نشان داده که در روزهای سخت پشت سرمربی تیمش را هرگز خالی نمی کند، اما اینکه پس از باخت عجیب به حفاری در خانه و در واکنش به سوالات متعدد خبرنگاران مبنی بر تصمیمش برای تغییر در کادر فنی، سکوت اختیار می کند نشان از آن دارد که مرد اول شهروند ساری دیگر آن مواضع حمایتی را نسبت به سرمربی تیمش ندارد و او نیز فکر تغییر را در سر می پروراند. در واقع پایه هایی که ابطحی در شهروند به آن متکی بود حالا با عقب نشینی نجاریان یکی پس از دیگری سست تر شده اند.

به نظر می رسد مرد اخلاق سالهای دور فوتبال ایران و سید دوست داشتنی این روزهای فوتسال ایران حالا در دو راهی استعفا از سرمربیگری شهروند یا پیمودن ادامه مسیر، سخت گرفتار شده است. شاید تعارفات و احترامات متقابل نجاریان و ابطحی باعث شده تا همکاری این دو زودتر از اینها خاتمه پیدا نکند.

ابطحی حالا و بیشتر از هر زمان دیگری سایه سنگین “اخراج” را بر سر خود می بیند. این را به این خاطر می گوییم که شهروند در هفته شانزدهم باید در خانه مقاومت البرزی به میدان برود که مرد بازیهای ۶ امتیازی است و این را در همین بازی آخرش مقابل آذرخش در بندرعباس ثابت کرده است. شکست شهروند مقابل این تیم همسایه جدولی احتمال ماندن ابطحی را عملاً به صفر می رساند چرا که نه مدیریت شهروند تاب و توان دیدن ادامه وضع فعلی را دارد و نه هواداران خشمگین شهروند اجازه ورود دوباره ابطحی به قلعه عقابها را می دهند.

ابطحی

همه اینها در شرایطی است که خیلی ها معتقدند ابطحی برای اینکه دستمزدش را تمام و کمال بگیرد، استعفا نمی دهد و این رویه در همه تیم های قبلی نیز مشاهده شده است. این نکته دقیقاً نقطه مقابل نظر افرادی است که ابطحی را با خصوصیت های اخلاقی منحصر به فردش می شناسند و این ادعا را قویاً رد می کنند. لذا باید به این مربی کارکشته گفت: حالا که کسی با تو نیست، با استعفایت دوست داشتنی تر شو؛ سید دوست داشتنی فوتسال ایران!

نوع مطلب :
برچسب ها :


درباره وبلاگ


باشگاه شهید محمود شهرستان گلوگاه از توابع استان مازندران با هدف ارتقاء سلامت اجتماعی در بین آحاد مختلف جامعه با مجوز از وزارت ورزش و جوانان تاسیس گردید، كه اكنون در چند رشته ورزشی از قبیل فوتسال، والیبال و بسكتبال در منطقه در حال فعالیت می باشد.
مدیر وبلاگ : روابط عمومی باشگاه شهید محمود محمود جانلو
جستجو


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);